fbpx

Almış olduğunuz ürünü ambalajını tahrip etmeden, bozmadan, ürünü kullanmadan teslim tarihinden itibaren yedi (7) günlük süre içinde ambalajı açılmamış teslim aldığınız şekli ile ve bize ulaşması esnasında zarar görmeyecek şekilde paketleyerek iade edebilirsiniz. www.bukonsept.com’ dan aldığınız her ürün, üretici firmanın garantisi altındadır. Ambalajı bozulmuş, kullanılmış, tahrip edilmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle yükümlüdür. Lütfen ürünü, ürün faturası ile birlikte iade ediniz. İade ve talep formu oluşturarak talebinizi açık bir şekilde yazınız. Değişim yapılacak ürün kod, renk ve bedenlerini mutlaka yazılı olarak ve açık bir şekilde belirtiniz. Ambalajı açılmış ürünlerin değişimi veya iadesi üretimden kaynaklanan problem olmaması halinde hijyen koşulları gereği mümkün değildir. İndirimli ürünlerde değişim ve iade yapılmamaktadır.

www.bukonsept.com, üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, tahrip, yırtılma, kullanılma vb. durumları tespit ettiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde ürünü iade almayacak ve bedelini iade etmeyecektir. Yukarıdaki şartlara uygun olduğunu düşündüğünüz iade ve değişimler için ürün/ürünleri vakit kaybetmeden info@bukonsept.com adresimiz üzerinden bize mesaj atarak iletişime geçip, verilecek olan adrese posta yolu ile gönderebilirsiniz.
Alıcı ödemeli kargolar hiçbir şekilde kabul edilmeyecektir. Yukarıdaki şartlara uygun hallerde iade edilen ürünlerin kargo ücreti müşteri tarafından ödenecektir. www.bukonsept.com İade ve değişimlerden kaynaklanan kargo ücretlerinden sorumlu değildir. Alıcı ödemeli kargolar hiçbir şekilde kabul edilmeyecektir.

Kargonuzu, www.bukonsept.com ile anlaşmalı kargo firmaları aracılığı ile anlaşmalı fiyatlar üzerinden göndermek için info@bukonsept.com üzerinden bizimle irtibata geçebilirsiniz. Ürünlerde üretimden doğan hata veya kusur bulunması, www.bukonsept.com tarafından hatalı ürün, hatalı renk ve beden gönderimi gibi istenmeyen durumların oluşması durumunda kargonuzu 1-3 iş günü içerisinde, www.bukonsept.com ile anlaşmalı kargo firmasına teslim ederek bize gönderebilirsiniz. Ürün şirketimize ulaştığında değerlendirilmesi yapılarak şikayetiniz onaylandığı takdirde, iade ya da değişim esnasında oluşan tüm masraflar www.bukonsept.com tarafından karşılanacaktır.

Her türlü sorunuz için; hafta içi 09:30-18:30 saatleri arasında info@bukonsept.com adresimizden bize ulaşabilirsiniz.

Alışveriş sepeti

Kapat
Kapat
Aradığınız ürünleri görmek için yazmaya başlayın.

Giriş yap

Kapat

Kenar Yukarı Kaydır
Facebook Instagram